• Ereğli Caddesi No:49/2 Siteler
    Altındağ ANKARA / TÜRKİYE
  • +90 (312) 376 95 20
    camisanat@gmail.com
Ahşap Sanat

Ankara Ahşap Mihrap

     Camiler dinimiz açısından son derece önemli yerlerdir ve bu yapılarda kullanılan mobilyaların da kaliteli olarak üretilmesi gerekir. Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Sanat, üretimini üstlendiği cami mobilyalarında işçilik ve kalitenin çok önemli olduğunun farkındadır ve buna uygun olarak hareket ederek her daim kaliteli üretimi desteklemektedir.

     Firmamız tarafından üretilen ahşap mihrap modelleri ince işçiliğin, yüksek kalitenin ve maksimum dayanıklılığın izlerine sahiptir.Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Sanat Ahşap Mihrap Modelleri de yapımında incelik ve titizlik isteyen ve bu nedenle titizlikle üretilen ürünlerdir. Firmamız her ürününde kaliteli üretimi destekler. Peki, ahşap mihrap modelleri nelerdir? Mihrap modelleri fiyatları nedir?

Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Mihrap Modelleri Nedir?

     Bir cami içerisinde son derece önemli olan mihrap, kıbleyi yani Mekke’yi işaret eder. Ahşap Mihrap namaz ibadeti esnasında dönülmesi gereken yönü, işaret eden bir niş olarak tanımlanmakta ve mimaride çok uzun yıllardır yer almaktadır.  

     Camilerde imamın namaz kıldırdığı yeri tanımlamak ve işaret etmek için kullanılan mihrap,  dini mimarinin en önemli elemanlarından biridir. Ankara Ahşap Mihrap Dini mimarinin dolayısıyla da cami mobilyalarının en önemli elemanlarından biri olarak görebileceğimiz mihrap elemanları taç, çerçeve, alınlık, köşelik, kavsara, niş, sütunce ve oturmalıktır.

     Ahşap mihrap modelleri tercih edilirken her zaman kaliteli ve özel işçiliğe sahip ürünler tercih edilir. Ahşap Sanat, cami mobilyaları sektörüne bu bakımdan son derece kaliteli şekilde hizmet sunar.

Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Sanat İle Kaliteli Ahşap Mihrap Üretimi

     Ahşap Mihrap Modelleri fiyatları son derece merak edilmektedir. Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Sanat, göze ve ruha, içsel huzura hitap eden; cemaati bir arada toplayan ve dinimiz için son derece önemli olan camiler için dayanıksız, kötü gözüken işlevsel özelliklerden yoksun cami mobilyalarına alternatif olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu nedenle özel ve önemli bir firma olarak sektördeki yerini alır.

     Ahşap Sanat Cami Mobilyaları hususunda her zaman kaliteli ürünler sunar. Ankara Ahşap Mihrap Ahşap Mihrap modelleri de bunlardan yalnızca bir tanesidir. Ahşap Sanat tarafından üretilen mihrap modelleri fiyatları model ve işçilik hesaba katılarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle modellerimizi incelemeniz ve ardından bizler ile iletişim kurmanız tavsiye edilir.

 

 

Ürünlerimizle ilgili teklif almak için teklif formumuzu doldurun