• Ereğli Caddesi No:49/2 Siteler
    Altındağ ANKARA / TÜRKİYE
  • +90 (312) 376 95 20
    camisanat@gmail.com
Ahşap Sanat

Kündekari Minber

    Camiler dinimiz açısından önemli yerlerdir ve bu yapılarda kullanılan mobilyaların kaliteli olarak üretilmesi gerekir. Ahşap Sanat, üretimini üstlendiği cami mobilyalarında işçilik ve kalitenin çok önemli olduğunun farkındadır ve buna uygun olarak hareket ederek her daim kaliteli üretimi desteklemektedir. Kündekari Minber Firmamız tarafından üretilen ahşap minber modelleri ince işçiliğin, yüksek kalitenin ve maksimum dayanıklılığın izlerine sahiptir. Ahşap Sanat Ahşap Minber Modelleri de yapımında incelik ve titizlik isteyen ve bu nedenle titizlikle üretilen ürünlerdir.

Kündekari Minber Ahşap Minber Nedir?

     Ahşap minber, bir cami içerisinde oldukça önemli bir kısım olarak yer almaktadır. Yapımında ince işçilik ve maksimum kalite isteyen bu ürünler firmamız Ahşap Sanat tarafından son derece kaliteli şekilde üretilir.

     Klasik bir cami minberinde, kapı, gövde ve şerefe olmak üzere üç ana kısım yer almaktadır. Kündekari Minber Bu kısımlardan biri olan kapıda da yan söveler, aynalık, taç ve kapı kanatları bulunmaktadır.

     Camii ile mescit arasındaki farklılığı ortaya koyan en temel belirleyici öge olarak bilinmekte olan Ahşap Minber, camilerde hatibin hutbe okurken daha net bir şekilde görülüp duyulmak için çıktığı basamaklı bir yapıdır. Ahşap minber, mihrabın sağına konumlandırılmakta ve camilerin en işlemeli bölümlerinden biri olarak bilinmektedir. Kündekari Minber Ahşap Sanat, ürettiği en kaliteli ahşap minber modelleri ile kaliteli bir hizmet vermektedir. En önemli cami mobilyaları içerisinde yer alan Ahşap Minber elemanları; korkuluk, kapı, yan ayaklıklar ve köşk olarak bilinir.

Kündekari Minber Ahşap Sanat Kaliteli Ahşap Minber Modelleri

     Ahşap Minber Modelleri fiyatları son derece merak edilmektedir. Kündekari Minber Ahşap Sanat, göze ve ruha, içsel huzura hitap eden; cemaati bir arada toplayan ve dinimiz için son derece önemli olan camiler için dayanıksız, kötü gözüken işlevsel özelliklerden yoksun cami mobilyalarına alternatif olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu nedenle özel ve önemli bir firma olarak sektördeki yerini alır.

     Ahşap Sanat Cami Mobilyaları hususunda her zaman kaliteli ürünler sunar.  Ahşap Minber modelleri de bunlardan yalnızca bir tanesidir. Kündekari Minber Ahşap Sanat tarafından üretilen minber modelleri fiyatları model ve işçilik hesaba katılarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle modellerimizi incelemeniz ve ardından bizler ile iletişim kurmanız tavsiye edilir.

 

Ürünlerimizle ilgili teklif almak için teklif formumuzu doldurun